dildo harnesses

Chci nakoupit

Neztrácejte čas registrací a vybíráním zboží z katalogu. Jednoduše nám zavolejte, pošlete e-mail nebo vyplňte on-line formulář. Obratem pro vás dobře i výhodně nakoupíme a zboží dovezeme k vám domů či do kanceláře. Stihnete-li objednávku do 14.00, budete mít svůj nákup ještě dnes. Pokud to ale bude jen trochu možné, rádi vám vyhovíme i později.

2 snadné způsoby, jak nakoupit

Zavolejte na (+420) 732 330 335

K objednání nákupu do domu stačí vytočit naše číslo. Na telefonu nás zastihnete každý pracovní den od 8.00 do 22.00 hod. Nadiktujte nám svůj nákup a další údaje. Obratem se dozvíte přesnou cenu za donášku a čas, kdy vám potraviny i jiné zboží přivezeme.

Před hovorem si prosím připravte:

  • Seznam všech věcí, které chcete nakoupit
  • Jejich množství/váhu, značku a výrobce
  • Vaši adresu a požadovaný čas doručení
  • Telefon, na kterém vás zastihneme

TIP: Přijímáme také objednávky formou MMS, které obsahují vyfocený a čitelný nákupní seznam, adresu, vaše jméno a požadovaný čas doručení. Zprávu si navíc můžete uložit mezi šablony a používat ji opakovaně.

Vyplňte objednávkový formulář

Pokud se vám nechce hledat telefon ani přihlašovat na e-mail, vyplňte jednoduchý objednávkový formulář. Za několik málo minut si tak snadno objednáte nákup až do domu. Protože jsou veškeré položky povinné, zaručeně na nic nezapomenete. Vaši objednávku zpracujeme co nejdříve.

Nakoupit »

Zeptejte se

Chcete se před objednáním nákupu ještě na něco zeptat? Kontaktujte nás třeba hned teď. Rádi vás uslyšíme na telefonu +420 732 330 335 či e-mailu info@nakupmi.cz.